Хмельницькі правоохоронці вдосконалюють навики володіння стрілецькою зброєю
Працівники УМВС України в Хмельницькій області регулярно беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході, де майстерне володіння стрілецькою зброєю — запорука збереження власного життя і життя мирних громадян.Хмельницькі правоохоронці вдосконалюють навики володіння стрілецькою зброєю
Працівники УМВС України в Хмельницькій області регулярно беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході, де майстерне володіння стрілецькою зброєю — запорука збереження власного життя і життя мирних громадян. Тому в управлінні регулярно проводяться навчальні стрільби як в тирі, так і на полігоні.

На одному із полігонів міста Хмельницького відбулися навчальні стрільби із особовим складом обласного управління внутрішніх справ. Заняття проводились з метою вдосконалення навиків володіння та поводження з вогнепальною зброєю. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Хмельницькі правоохоронці вдосконалюють навики володіння стрілецькою зброєю
На стрільбах були присутні працівники усіх структурних підрозділів УМВС — слідчі, працівники карного розшуку, відділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків і економічними злочинами, дільничні, кадровики та інші.

Перед початком занять для усіх присутніх був проведений інструктаж, під час якого відповідальні окреслили напрямок та сектори стрільби, правила отримання зброї та боєприпасів, порядок ураження цілей, а також вимоги заходів безпеки.

Протягом дня офіцери вправлялися зі стрільби з автомата Калашникова, виконуючи визначені наказом вправи, після чого усі здавали заліки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього