Хмельницькі правоохоронці вилучають зброю в центрі міста (оновлено)
Сьогодні, 9 березня, у Хмельницькому на території готелю «Енеїда» правоохоронці затримали осіб, в автомобілі яких виявили зброю.Хмельницькі правоохоронці вилучають зброю в центрі міста (оновлено)
Сьогодні, 9 березня, у Хмельницькому на території готелю «Енеїда» правоохоронці затримали осіб, в автомобілі яких виявили зброю.
На разі невідомо, як саме опинилась зброя у місті: одні кажуть, нібито затримали чотирьох учасників АТО, які у Хмельницькому хотіли збути зброю, інші переконані, що це бойовики з Донбасу, які планували у місті теракт.
Як повідомляють у прес-службі обласного УМВС України, наразі на місці події, станом на 14:00, працюють працівники УБОЗу та Хмельницького міського відділу, проводять затримання за реалізацією оперативної інформації.

Інформацію про перевезення зброї до чергової частини управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області телефоном надав чоловік, який не назвався. У ході подальшої перевірки повідомлення підтвердилося.
У вказаному телефонуючим місці працівники УБОЗу зупинили автомобіль, у салоні якого перебувало декілька осіб у камуфляжному одязі. Чоловіки представилися бійцями одного з військових підрозділів України.
Під час огляду у салоні транспортного засобу міліціонери виявили автомат Калашникова, гранату РГД-5 із запалом, 160 набоїв калібру 5.45, револьвер та пістолет типу «Флобер».
У ході слідчо-оперативних заходів було встановлено, що затримані особи в дійсності не являються бійцями названого ними підрозділу.
Наразі працівники міліції з’ясовують походження та легальність зброї, вилученої у ході проведення спецоперації.

Хмельницькі правоохоронці вилучають зброю в центрі міста (оновлено)

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення