Хмельницькі правоохоронці вирушили в зону АТО
40 працівників міліції на чолі з командиром зведеного загону Сергієм Мельником вирушили відновлювати законність і порядок на схід нашої держави.Хмельницькі правоохоронці вирушили в зону АТО
40 працівників міліції на чолі з командиром зведеного загону, начальником управління громадської безпеки УМВС України в Хмельницькій області Сергієм Мельником, в черговий раз вирушили відновлювати законність і порядок на схід нашої держави. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області

Цього разу в зону АТО вирушили бійці спеціальної роти міліції (колишній «Беркут»), спецроти «Богдан» та добровольці із числа співробітників міськрайвідділів міліції області.

Провести бійців у тривале та небезпечне відрядження прийшли колеги, родичі та друзі.
Значну допомогу надали волонтери, які зібрали і передали правоохоронцям чималий запас провізії. Потішили хлопців і дитячі малюнки, які є для наших воїнів своєрідними оберегами.

Хмельницькі правоохоронці вирушили в зону АТО Хмельницькі правоохоронці вирушили в зону АТО

Серед міліцейського десанту є і одна представниця прекрасної статі. Старший інспектор спецроти міліції «Богдан» Інна Кметь вирушила у зону АТО, щоб на рівні з чоловіками виконувати усі поставлені перед правоохоронцями завдання. Вдома її з нетерпінням чекатиме люблячий чоловік і маленький синочок.

Із напутнім словом до підлеглих звернувся заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Роман Гаврилюк, який побажав усім гідно виконати свій обов’язок перед Батьківщиною та живими і неушкодженими повернутися додому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього