Хмельницькі правоохоронці вшанували пам'ять колег, що загинули 18 років тому
18 років тому від бандитських куль загинули двоє працівників кам’янець-подільського УБОЗу.Хмельницькі правоохоронці вшанували пам'ять колег, що загинули 18 років тому
18 років тому від бандитських куль загинули двоє працівників кам’янець-подільського УБОЗу.
25 травня 1997 року у Кам’янці-Подільському під час виконання службових обов’язків загинуло два співробітники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції — старший оперуповноважений з особливо важливих справах майор міліції Микола Фошин та його колега, інспектор з обробки інформації, старший сержант міліції Володимир Мельник, – повідомляється на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

Щороку в цей день біля будинку № 24 на вулиці Привокзальній, де сталася трагедія, збираються пенсіонери та діючі співробітники органів внутрішніх справ, аби вшанувати пам’ять загиблих колег. Цього року також прийшло декілька поколінь ветеранів, пенсіонерів та працівників правоохоронних органів. Серед присутніх була і донька Миколи Фошина — Валентина, яка також тривалий час працювала в органах внутрішніх справ.
Хмельницькі правоохоронці вшанували пам'ять колег, що загинули 18 років тому
Правоохоронці поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будинку, та хвилиною мовчання вшанували вічну пам’ять загиблих побратимів.
Відвідали працівники міліції і батька Володимира Мельника — Віктора Марковича, який проживає в cелі Івахнівці Чемеровецького району, де народився, жив і похований Володя. Разом з ним проїхали на кладовище… Жодні слова підтримки, спогадів і співчуттів не замінять того горя, не загоять тих ран, які ятряться в батьковому серці і донині читаються в його очах.

Колеги запевнили, що ніколи не забудуть дня трагедії і кожного року без нагадувань і запрошень збиратимуться в Кам’янці-Подільському, аби вшанувати пам’ять загиблих, які до останнього виконали свій обов’язок — служити народові України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього