Хмельницькі правоохоронці з початку року вилучили 70 кг наркотиків
На Хмельниччині з початку 2015 року працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції вилучили у місцевих мешканців 70 кілограмів наркотичних засобів, з яких 18 кг марихуани, 51 кг макової соломки, 0,5 л ацетильованого опію та близько 100 г психотропних речовин.Хмельницькі правоохоронці з початку року вилучили 70 кг наркотиків
На Хмельниччині з початку 2015 року працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції вилучили у місцевих мешканців 70 кілограмів наркотичних засобів, з яких 18 кг марихуани, 51 кг макової соломки, 0,5 л ацетильованого опію та близько 100 г психотропних речовин.
Про це представникам засобів масової інформації на брифінгу розповів начальник ВБНОН УМВС України в Хмельницькій області Володимир Рейман

Хмельницькі правоохоронці з початку року вилучили 70 кг наркотиків

З початку року нами зареєстровано 129 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків, з яких 80 кримінальних проваджень пов\’язані зі збутом наркотиків, – повідомив підполковник міліції. – До кримінальної відповідальності притягнуто 70 осіб, з них 46 — наркозбувачі.

Також правоохоронці знешкодили 5 наркопритонів та викрили підпільну нарколабораторію, яка діяла у місті Кам\’янець-Подільський. У туристичному містечку двоє місцевих жителів власними силами організували виробництво амфетаміну, який збували переважно студентам.
Загалом з початку цього року хмельницькі міліціонери у осіб, причетних до наркобізнесу, вилучили майна на 54 тисячі гривень та наклали арешт на майно загальною вартістю близько мільйона гривень.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього