Хмельницькі правоохоронці затримали пенсіонера, який скоїв подвійне вбивство
Вбивство сталося через постійні майнові суперечки, які точилися між братами. Під час чергового конфлікту молодший, 70-річний, схопив обріза та вбив рідного брата та його співмешканку, а потім намагався підірвати будинок. Завадили правоохоронці: експериментальний патруль приїхав на виклик за 6 хвилин і зупинив зловмисника.Хмельницькі правоохоронці затримали пенсіонера, який скоїв подвійне вбивство
Вбивство сталося через постійні майнові суперечки, які точилися між братами. Під час чергового конфлікту молодший, 70-річний, схопив обріза та вбив рідного брата та його співмешканку, а потім намагався підірвати будинок. Завадили правоохоронці: експериментальний патруль приїхав на виклик за 6 хвилин і зупинив зловмисника.

Подія сталась у мікрорайоні Книжківці міста Хмельницького. Як вдалося з’ясувати, на подвір’ї батьківської хати перебував 70-річний чоловік, до нього приїхав 77-річний брат разом зі своєю 61-річною співмешканкою. Чоловіки жили у місті у різних районах, та хата, яку вони намагалися продати, була їхнім спільним майном.
Підозрюючи один одного в крадіжках, брати почали сваритися. У розпалі сварки молодший брат дістав обріз та вистелив старшому в передпліччя. Жінка почала заступатися за свого співмешканця, але отримала смертельне вогнепальне поранення в живіт. Тим часом 77-річний потерпілий помер від втрати крові.
Постріли почули місцеві жителі, які і викликали правоохоронців. Автопатруль прибув за 6 хвилин і застав 70-річного чоловіка за намаганням «замести» сліди двох убивств пожежею. Для цього у підсобному приміщенні він запалив гарнчір’я, а в інше притягнув кисневий балон та балони з пропан-бутаном і відкрутив газові конфорки. Залишалось тільки піднести сірник, і все злетіло би у повітря. Ймовірно, постраждали б і сусіди.

Правоохоронці завадили цьому — викликали пожежників і працівників газової служби, які ліквідували займання та нейтралізували можливість виникнення вибуху природного газу.
На прохання міліціонерів покласти зброю на землю підозрюваний не відреагував, а натомість забіг за будинок та вистрілив собі у груди. Та спроба покінчити життя самогубством не вдалася — чоловіка доправили у міську лікарню, наразі він перебуває на лікуванні під охороною і вже дає свідчення правоохоронцям.
— Кримінальне провадження відкрито за п. 1 ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство двох і більше осіб» Кримінального кодексу України, — повідомив начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук. — Чоловікові уже повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Згідно санкції статті йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього