Хмельницькі правоохоронці знищили наркотиків на 4,5 мільйона гривень
У Хмельницькому під пильним наглядом спеціальної комісії, до складу якої увійшли працівники міліції, УСБУ та Головного управління юстиції в області, відбулося знищення наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, які були вилучені працівниками міліції впродовж поточного року.Хмельницькі правоохоронці знищили наркотиків на 4,5 мільйона гривень
У Хмельницькому під пильним наглядом спеціальної комісії, до складу якої увійшли працівники міліції, УСБУ та Головного управління юстиції в області, відбулося знищення наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, які були вилучені працівниками міліції впродовж поточного року.
По усіх провадженнях, в рамках яких були вилучені наркотики, уже оголошено вироки суду, а фігуранти — засуджені, тож було прийнято рішення про знищення наркотичних засобів.
Загальна маса знищених наркотиків — близько 4 тонн. Переважну більшість складають наркотичні засоби рослинного походження, такі як марихуана та макова соломка, але є і синтетичні наркотики — героїн, амфетамін та метамфетамін. Також комісія знищила і обладнання, за допомогою якого засуджені виготовляли наркотики.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього