Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО
З початку військових дій це вже 66 відрядження працівників міліції Хмельниччини у зону проведення антитерористичної операції.Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО
З початку військових дій це вже 66 відрядження працівників міліції Хмельниччини у зону проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області
— На схід в черговий раз вирушає зведений загін наших працівників. До нього увійшли кращі з кращих. Хлопці пройшли спеціальний курс навчання, склали заліки і готові до несення служби в зоні АТО, — звертаючись до присутніх, сказав начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин. — Наші бійці забезпечені усім необхідним: форменим одягом, засобами захисту, зброєю, продуктами харчування. За це, в першу чергу, хочу подякувати волонтерам, які завжди допомагають нам зібрати хлопців у дорогу.

Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО

До складу зведеного загону увійшли як бійці спецпідрозділів, так і працівники міськрайвідділів та обласного управління внутрішніх справ. Більшість із них уже неодноразово були у відрядженнях на сході, але є й ті, які вирушають у зону АТО вперше. На бойових постах вони замінять своїх колег, які за декілька днів повернуться додому.
Провести хлопців прийшли рідні, друзі, колеги та громадські активісти. За доброю традицією перед дорогою усіх бійців благословив священик.

Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО Хмельницькі правоохоронці знову вирушили в зону АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього