Хмельницькі приватні підприємці протестують проти нового податкового кодексу
В Києві мітингували аграрії, а в Хмельницькому – приватні підприємці. Близько шестидесяти приватників вийшли на головну вулицю міста з такою ж вимогою, як день тому аграрії в столиці. Винять в своїх бідах запропонований урядом новий податковий кодекс.Хмельницькі приватні підприємці протестують проти нового податкового кодексу
В Києві мітингували аграрії, а в Хмельницькому – приватні підприємці. Близько шестидесяти приватників вийшли на головну вулицю міста з такою ж вимогою, як день тому аграрії в столиці. Винять в своїх бідах запропонований урядом новий податковий кодекс.

Ні новому податковому кодексу. З такою вимогою під стіни обласної державної адміністрації вийшли приватні підприємці міста. Люди хочуть щоб їх залишили на тих податках, які діють зараз. Нові просто знищать їхній бізнес.

Протестують люди і проти обов’язковості на касові апарати. Кажуть: з ними буде і важко працювати, і не буде часу, оскільки деякі приватні підприємці займаються і поставкою, і працюють продавцем-консультантом.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, купувати та обслуговувати ті ж касові апарати потрібно за власний кошт. Мітингарі називають суму близько 15-тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього