Хмельницькі піротехніки вирушили у зону АТО
15 квітня четверо піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вирушили до Донецької області, повідомили у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.Хмельницькі піротехніки вирушили у зону АТО
15 квітня четверо піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вирушили до Донецької області, повідомили у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Протягом двох місяців вони у складі зведеного загону ДСНС України будуть обстежувати майданчики у місцях будівництва фортифікаційних споруд другої та третьої смуг оборони на предмет наявності боєприпасів, що не вибухнули та спеціально встановлених вибухових пристроїв.

Хлопці неодноразово залучалися до проведення розмінування звільнених від терористів населених пунктів і територій та знищення боєприпасів, що не розірвалися чи були покинуті в зоні проведення антитерористичної операції, то ж мають достатній практичний досвід у розмінуванні місцевості, на якій активно проводились бойові дії.

Т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Дмитро Бондар побажав саперам з честю виконати свій обов’язок та повернутися живими і неушкодженими.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього