Партія розвитку України «підігріли материнські почуття» по селах і порадили їхати жіночкам до обласного центру, попікетувати військкомат та заодно й обласну адміністрацію

Хмельницькі ПРУ-шники «піаряться» на материнських почуттяхХмельницькі ПРУ-шники «піаряться» на материнських почуттях

На днях новостворена з колишніх регіоналів Партія розвитку України влаштували материнський пікет біля обласного військового комісаріату. Ні, вони там не світилися, прапорів своїх не виставляли. Просто «підігріли материнські почуття» по селах і порадили їхати жіночкам до обласного центру, попікетувати військкомат та заодно й обласну адміністрацію. Та ще й порадами, що і як треба зробити, допомогли. Те, що організаторами пікету були саме ПРУ-шники, видали вони самі, у Фейсбуку. Зокрема, одна із подружок Лілії Бернадської писала, що матері військових збираються приїхати до Хмельницького, аби влаштувати пікет під військкоматом. Називала й точний час. Плачучих матерів, щоправда, Партії розвитку України зібрати вдалося не дуже багато. Більше було окремих представників Ради Майдану, які незрозуміло чому там знаходилися з плакатиками: «Поверніть чоловіків та синів додому». Особливо смішно, що тримали такі плакатники ті, у кого ані сини, ані чоловіки не знаходяться у зоні АТО.

Вимога пікетуючих була одна – провести ротацію військ і повернути синів додому, і десь тоненькою ниточкою пробігало – треба узагалі припинити війну на Сході (улюблений спіч регіоналів, а тепер і ПРУ-шників).

Уже не раз доводилося чути, як ПРУ-шники нагнітають ситуацію навколо перебування наших вояків у зоні АТО. Мовляв, командири кидають їх там напризволяще, діти голодні, холодні, хворі, і, взагалі, додому уже можна їх не чекати. Звісно, бійці поїхали на Схід нашої країни не відпочивати, а захищати Вітчизну. А такий «виступ матерів» їм бойового духу не додає. Хлопцям нелегко, але припиняти антитерористичну операцію жоден з них не просить, бо розуміє, що ідеться про незалежність країни та волю його народу. Натомість, Партія розвитку України, у найкращих традиціях «старшого брата» – Партії регіонів, намагається усіма силами переконати, що війну, на якій гинуть люди, потрібно припинити, тобто, іншими словами, здатися на милість Путіну.

До речі, «шоу з матерями» «регіони» використовували і під час Майдану, коли «солдатські матері» приходили на Грушевського з проханням припинити протистояння. Видно, партія ПРУ змінила лише обгортку, розгорнувши яку чується тухлий регіонівський запашок.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту