Хмельницькі регбісти взяли “бронзу” кубку України

До другої сходинки подолянам не вистачило лише однієї реалізації

Хмельницькі регбісти взяли “бронзу” кубку УкраїниХмельницькі регбісти взяли “бронзу” кубку України

До другої сходинки подолянам не вистачило лише однієї реалізації.
У Харкові пройшов кубок України з регбі-7. Спершу турнір повинен був відбутися у Хмельницькому, проте Федерація регбі України прийнялa рішення перенести змагання до Харкова.

Хмельницька команда “Evolution 7s” мала усі шанси на те, щоб здобути “срібло” турніру: хмельничани на рівних грали із “Кредо-63”, але одесити зуміли відірватися у рахунку на одну влучну реалізацію. У підсумку “Evolution 7s” поступився — 12:14.

Також подоляни програли і майбутньому тріумфатору кубку України — харківському “Олімпу” (0:39). Ці дві невдачі і визначили подальшу долю “Evolution 7s” – боротьба за “бронзу”.

Команда з Хмельницького без проблем розібралася із збірними Рівненської (45:0) та Харківської (36:0) областей. В заключному матчі турніру наші регбісти обіграли харківський «Легіон-XIII-ШВСМ» з рахунком 31:14 та приміряли бронзові нагороди кубку України з регбі-7.

Попереду ж у хмельничан ігри другого етапу чемпіонату України з регбі-15: 6 вересня подоляни приймуть київську “Епоху-Політехнік”, а 13 вересня поїдуть в гості до одеського “Кредо-63”.

Залишити відповідь