Хмельницькі рокери не хочуть разом святкувати Новий рік29 грудня рок-гурт «Безодня» запрошує на концерт в арт-пабі «High Hopes». Музиканти виконають свої хіти, кращі з яких увійдуть до нового альбому гурту. Диск планують випустити у наступному році.Хмельницькі рокери не хочуть разом святкувати Новий рік29 грудня рок-гурт «Безодня» запрошує на концерт в арт-пабі «High Hopes». Музиканти виконають свої хіти, кращі з яких увійдуть до нового альбому гурту. Диск планують випустити у наступному році.
Початок о 20:00.

Квитки: місце за столиком – 40 гривень, за барною стійкою – 35 гривень, без місця – 30 гривень, у день концерту – 40 гривень.

– Дуже багато людей у місті Хмельницькому хотіли почути виступ гурту «Безодня» до нового року. Тому ми вирішити дати концерт, хоча й планували зробити це, коли у нас на руках буде новий альбом, робота над яким підходить до завершення, – каже фронтмен гурту «Безодня» Олександр Банашко.

Новий, другий за рахунком, альбом музиканти планують презентувати у наступному році.

– Ми робимо все для того, щоб платівка була однією з найкрутіших в Україні, – каже співак. – Спочатку хотіли її випустити якомога скоріше до певної дати. Але потім вирішили обійти всі дати і не поспішати, а зробити альбом якомога якіснішим, щоб потім, послухавши його років за десять, нам не було соромно. Навіть не те щоб соромно, а щоб за деякий час ми знали, що у 2013 році ми зробили все по-максимуму і ні про що потім не жалкували.

Перший альбом гурту «Безодня» вийшов у 2008 році. До нової платівки, робоча назва якої «Радіохулігани», увійдуть кращі пісні, записані від того часу. Більшість композицій не є новими, але їх ще ніде офіційно не записували.

Робота над альбомом триває вже близько півтора року. Записати його повністю у Хмельницькому можливості немає.

– Барабани, бас-гітару і гітару ми записували у Хмельницькому. Вокал я писав у свого знайомого на івано-франківській студії, а зводити будемо тут, – каже Олександр Банашко. – Випуск нового альбому – це своєрідна крапка, яку ставимо наприкінці дуже великої роботи, яку ми зробили. І з наступного року ми починаємо свіжий період нашої творчості. Думаю, тоді «Безодня» буде трошки іншою – музика буде інакша.

Новий рік музиканти гурту «Безодня» планують святкувати всі окремо з родинами та друзями, оскільки це домашнє свято.

– Ми хочемо відпочити один від одного і зустрінемося вже за декілька днів, – каже фронтмен. – Новий рік – це час, який потрібно проводити з сім’єю та друзями, тому ми не плануємо виступів. Те ж стосується і Різдва. Дати концерт ми зможемо, хіба що це буде якась ідея, варта того, щоб пожертвувати святом. Наприклад, благодійний концерт, яким ми могли б допомогти врятувати чиєсь життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього