Хмельницькі рятувальники долучаться до гасіння торф'яників на Київщині
Зведений загін рятувальників відбув на допомогу з ліквідації торф\’яних пожеж на Київщині.Хмельницькі рятувальники долучаться до гасіння торф'яників на Київщині
Зведений загін рятувальників відбув на допомогу з ліквідації торф\’яних пожеж на Київщині.
21 жовтня для надання допомоги пожежно-рятувальним підрозділам Київщини з гасіння торф’яних пожеж відбув зведений загін хмельницьких рятувальників, повідомляють на сторінці у ФБ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. До складу Загону увійшли 14 рятувальників із Шепетівки, Славути та Полонного, а також пожежна насосна станція, автомобіль рукавний та запасом рукавів діаметром 77 мм, дві автоцистерни підвищеної прохідності.
Начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Едуард Братко провів додаткові інструктажі з особовим складом щодо заходів безпеки під час здійснення маршу та виконання завдань за призначенням.
Зазначимо, що на ранок 21 жовтня в 11 районах Київської області здійснюється гасіння 22 осередків тління торфу на загальній площі близько 114,56 га. До гасіння тління торфу від ДСНС вже залучено 346 чоловік та 96 одиниць техніки.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району