Хмельницькі рятувальники допомогли 12 - річній чернівчанці
До рятувальників водолазно-рятувального відділення №2 с.Рудківці ввечері суботи надійшло повідомлення про те, що на протилежному березі річки Дністер в с.Ломачинці Чернівецької області у 12-ти річної дівчинки погіршилося самопочуття та необхідна допомога у швидкій переправі на інший берег.Хмельницькі рятувальники допомогли 12 - річній чернівчанці
До рятувальників водолазно-рятувального відділення №2 с.Рудківці ввечері суботи надійшло повідомлення про те, що на протилежному березі річки Дністер в с.Ломачинці Чернівецької області у 12-ти річної дівчинки погіршилося самопочуття та необхідна допомога у швидкій переправі на інший берег.

Рятувальники на рятувальному човні оперативно переправили дівчинку з мамою з протилежного берегу, де їх вже чекали медики. Дитину з підозрою на апендицит доправили до Новоушицької центральної районної лікарні.
Як з’ясувалося, родина відпочивала в с.Рудківці Хмельницької області та вирішила прогулятися на катамарані по річці Дністер. Коли вони дісталися протилежного берега, дівчинці стало зле. Через сильний вітер та велику відстань між берегами відпочивальники не змогли самостійно та швидко повернутися, після чого звернулися по допомогу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього