Хмельницькі рятувальники надали допомогу трьом родинам переселенців
27 серпня за допомогою до Служби порятунку Хмельниччини звернулася 57-річна жінка, яка зі своєю невісткою та двома внуками приїхали з м. Іловайськ Донецької області. Співробітники ДСНС зустріли сім’ю на залізничному вокзалі та тимчасово розселили в центрі соціального обслуговування с. Михайлівка Ярмолинецького району.Хмельницькі рятувальники надали допомогу трьом родинам переселенців
27 серпня за допомогою до Служби порятунку Хмельниччини звернулася 57-річна жінка, яка зі своєю невісткою та двома внуками приїхали з м. Іловайськ Донецької області. Співробітники ДСНС зустріли сім’ю на залізничному вокзалі та тимчасово розселили в центрі соціального обслуговування с. Михайлівка Ярмолинецького району.
Цього ж дня до Служби порятунку «101» за допомогою звернувся 50-річний чоловік, який приїхав разом з дружиною, сином, донькою та онукою з м. Сніжне Донецької області. Рятувальники Головного управління ДСНС у Хмельницькій області за сприяння активістів релігійної общини тимчасово розселили біженців у м. Дунаївці.
Згодом до рятувальників звернувся 60-річний мешканець м. Луганськ, який власними силами приїхав в м. Хмельницький. Рятувальники зустріли чоловіка на залізничному вокзалі та тимчасово поселили його у м. Дунаївці.

Хмельницькі рятувальники надали допомогу трьом родинам переселенців

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту