Хмельницькі рятувальники нагадали людям, як поводитись на льоду (ВІДЕО)5 лютого співробітники Держслужби України з надзвичайних ситуацій спільно з представниками засобів масової інформації провели рейд на найбільшій в місті Хмельницькому крижаній водоймі – річці Південний Буг, де щодня збирається чимало любителів зимової риболовлі та активного відпочинку на ковзанах.5 лютого співробітники Держслужби України з надзвичайних ситуацій спільно з представниками засобів масової інформації провели рейд на найбільшій в місті Хмельницькому крижаній водоймі – річці Південний Буг, де щодня збирається чимало любителів зимової риболовлі та активного відпочинку на ковзанах.

Під час рейду рятувальники провели з рибалками інструктажі та вручили їм пам’ятки із заходами безпеки, яких неухильно потрібно дотримуватись, перебуваючи на льоду. У листівках також розміщені поради про те, як необхідно діяти, якщо людина провалилася під кригу.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій стурбована тим, що люди виходять на кригу, не усвідомлюючи повністю небезпеку, на яку наражаються.

Рятувальники вкотре звертаються до всіх громадян: будьте вкрай обережні під час перебування на кризі. Кожен рибалка повинен мати основні засоби самостійного порятунку та бути обізнаним з правилами поводження на льоду.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього