Хмельницькі рятувальники поїхали до зони АТО
Як повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 27 квітня до м. Краматорськ Донецької області відбула зведена група рятувальників Хмельниччини з 6 чоловік на чолі з заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області полковником служби цивільного захисту Петром Сибігою, який представлятиме Державну службу України з надзвичайних ситуацій в оперативному штабі АТО.Хмельницькі рятувальники поїхали до зони АТО
Як повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 27 квітня до м. Краматорськ Донецької області відбула зведена група рятувальників Хмельниччини з 6 чоловік на чолі з заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області полковником служби цивільного захисту Петром Сибігою, який представлятиме Державну службу України з надзвичайних ситуацій в оперативному штабі АТО.

До складу групи увійшов медичний розрахунок на автомобілі швидкої медичної допомоги з відповідним комплектом лікарських засобів та обладнання з метою організації медичного забезпечення в польових умовах.

Наразі в зоні АТО виконують завдання за призначенням четверо піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та 8 чоловік на інженерній та спеціальній техніці ДСНС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього