Хмельницькі садівники одні з найкращих в Україні
Нещодавно завершився фінальний етап Всеукраїнського фестивалю «Україна-сад», який Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, а юні садоводи Хмельниччини були його активними і результативними учасниками.Хмельницькі садівники одні з найкращих в Україні
Нещодавно завершився фінальний етап Всеукраїнського фестивалю «Україна-сад», який Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, а юні садоводи Хмельниччини були його активними і результативними учасниками.

«Фестиваль проводився з метою залучення підростаючого покоління до дослідницької роботи та виробничої діяльності в галузі садівництва, надання юним садівникам практичних знань, умінь та навичок профорієнтаційної діяльності, відродження садівництва в Україні.

Участь у фінальному етапі Фестивалю взяли команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 11 областей України.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, відповідно до рішення журі, в числі переможців Фестивалю «Україна-сад» визнано команду учнівського колективу Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Кам’янець-Подільського району і нагороджено Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце. В секції «Плодовий сад» учениця 11 класу Грушківського НВК Юлія Кисилівська, за здобуте нею індивідуальне ІІІ місце, нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

За високі результати в дослідницькій та практичній діяльності, представлені на Фестивалі, учні 10 класу Грушківського НВК Наталя Вікол та Олег Литвинюк також нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України», – повідомляють у прес-службі хмельницької облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту