Хмельницькі школи пішли на "канікули"
Відповідне розпорядження підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Хмельницькі школи пішли на "канікули"
Відповідне розпорядження підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Зокрема, документом передбачено ввести в дію обмежувальні протиепідемічні заходи з попередження епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій шляхом тимчасового припинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького з 20 січня цього року. Вжити інших організаційних заходів реагування по боротьбі та профілактиці грипу. Тривалість обмежувальних протиепідемічних заходів встановити залежно від особливостей перебігу інфекційних хвороб, стану епідемічної ситуації та обставин, що на неї впливають.

За інформацією головного державного санітарного лікаря міста Хмельницького та Хмельницького району О. Балашова з початком епідемічного сезону (з 24.09.2015р. до 15.01.2016 р.) в місті Хмельницькому на ГРВІ та грип захворіло 25190 осіб, з яких 19366 – діти до 17 років, що складає 76,8%. Серед захворілих зареєстровано 26 випадків тяжких гострих респіраторних інфекцій (0,1%). Порівнюючи показники захворюваності населення м.Хмельницького на ГРВІ та грип за перший та другий тижні 2016 року відмічається значне збільшення кількості випадків захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, але епідемічний поріг – не перевищений. Летальних випадків в місті не зареєстровано.

«Комплексним Планом заходів по боротьбі та профілактиці грипу в місті Хмельницькому на епідсезон 2015–2016 років» передбачено: у період підвищення захворюваності начальнику управління охорони здоров’я міської ради, головним лікарям ЛПЗ міста забезпечити негайну ізоляцію хворих на грип та ГРВІ в дитячих дошкільних установах, школах-інтернатах, санаторіях, гуртожитках та інших організованих колективах; ввести спеціальний протиепідемічний режим в усіх лікувально-профілактичних закладах, в першу чергу в пологових та дитячих стаціонарах; своєчасно госпіталізувати хворих з важкими та ускладненими перебігами хвороби та забезпечити надання їм кваліфікованої медичної допомоги цілодобово.

Протягом періоду підвищення захворюваності також рекомендовано обмежити масові заходи в школах та дитячих установах (ранки, змагання та інші). Проводити санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів профілактики грипу та ГРВІ із залученням всіх засобів масової інформації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього