Хмельницькі школи взяли участь у конкурсі з енергозбереження
У Києві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу на зменшення споживання електроенергії, що проводився у школах 16 українських міст.Хмельницькі школи взяли участь у конкурсі з енергозбереження
7 червня у Києві за участю представників Держенергоефективності відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу на зменшення споживання електроенергії, що проводився у школах 16 українських міст.
У рамках конкурсу, який тривав з 29 лютого до 28 квітня, 78 шкіл-учасників заощадили понад 41 тис. кВт/год. електроенергії. Найкращих показників досягли освітні заклади міст Кам’янця-Подільського (33,5 %) та Хмельницького (20,5%). Від міста Хмельницького участь у конкурсі взяли НВО №28, ЗОШ №14, СЗОШ №6, СЗОШ №32 та СЗОШ №29. При виставленні балів учасникам враховувалися не лише обсяги зменшення питомого споживання електроенергії (споживання на 1 учня протягом години роботи школи), а і діяльність навчальних закладів під час конкурсу: активність та креативність інформаційної кампанії, рівень впровадження організаційно-технічних заходів із енергозбереження.
У номінації «Найкращий малюнок на тему енергозбереження» переміг учень 2 класу СЗОШ №29 Максим Долінський.
Навчально-виховне об’єднання №28 (директор Андрійчук А.В.), як переможець конкурсу, отримало від Проекту USAID сертифікат на проведення енергетичного аудиту шкільних будівель. За словами Діани Корсакайте, керівника Проекту USAID, такі енергоаудити розпочнуться вже цього року та стануть основою для впровадження різних енергоефективних заходів.

Хмельницькі школи взяли участь у конкурсі з енергозбереження

Управління освіти Хмельницької міської ради нагороджено за активне сприяння в організації конкурсу. Конкурс проводився Проектом USAID \”Муніципальна енергетична реформа в Україні\” та Інститутом місцевого розвитку за підтримки Держенергоефективності. У конкурсі взяли участь представники 78 шкіл 16 міст-партнерів Проекту USAID: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Краматорськ, Кам\’янець-Подільський, Луцьк, Львів, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький та Чернігів, повідомляють на сайті міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього