Хмельницькі школярі нарешті отримають підручники
Проблема із підручниками для учнів 4 та 7 класів, що навчаються за новою програмою, для нашого міста не нова. Проте, як повідомляють в управлінні освіти, близька до вирішення.Хмельницькі школярі нарешті отримають підручники
Проблема із підручниками для учнів 4 та 7 класів, що навчаються за новою програмою, для нашого міста не нова. Проте, як повідомляють в управлінні освіти, близька до вирішення. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Хмельницької міської ради.
– Перша партія підручників за новими Державними стандартами була доправлена до Хмельницького 25 грудня. Станом на 06.01.2015 року навчальні заклади міста забезпечені підручниками для 4-х та 7-х класів на 42%, – коментує в.о. керівника управління освіти Тетяна Дупляк.
Переважна більшість підручників надійшла для учнів 4-х класів. Найкраще забезпечення з таких предметів: Я у світі (50%), німецька мова (48%), математика (47%), природознавство (41%). Для учнів 7-их класів надійшли підручники з німецької мови (50%), фізики (33%). Дещо нижчий від середнього відсоток забезпечення для учнів 4-х класів із предметів: інформатика, літературне читання, українська мова та основи здоров’я, а для учнів 7-х класів – українська мова та література, біологія, алгебра та геометрія.
Найближчим часом надійдуть підручники для 4-х класів з музичного мистецтва та англійської мови, а для учнів 7-х класів – з географії, хімії та інформатики.
Станом на 6 січня надійшло повідомлення від комунального закладу обласного підпорядкування про прибуття двох вантажівок з підручниками, які до 13 січня будуть доставлені у навчальні заклади міста.
Наразі директори шкіл отримують підручники відповідно до зроблених ними заявок. Підручники мають різну концепцію побудови, яка залежить від авторського колективу, тому при їх розподілі враховується принцип наступності, тобто учні 4-х та 7-х класів мають отримати підручники тих авторів, за якими навчалися у 1-3 та 5-6 класах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього