Хмельницькі школярі не отримають додаткових канікул
По-зимовому тепла та дощова погода не впливає на роботу шкіл та дитячих садочків. Деякі сусідні області через велику кількість хворих на гострі респіраторні захворювання призупинили навчання у школах та дошкільних навчальних закладах. Епідемії в нашій області немає, принаймні зараз.Хмельницькі школярі не отримають додаткових канікул
По-зимовому тепла та дощова погода не впливає на роботу шкіл та дитячих садочків. Деякі сусідні області через велику кількість хворих на гострі респіраторні захворювання призупинили навчання у школах та дошкільних навчальних закладах. Епідемії в нашій області немає, принаймні зараз.

Дострокових канікул у школах Хмельниччини поки що не буде. Збільшення хворих на гострі респіраторні захворювання було на початку зими, зараз ця ситуація не є плачевною. Але все ж таки школи декількох районів призупиняли навчання.

Допустимий поріг хворих не повинен перевищувати 20 % від загальної чисельності школярів. На сьогоднішній час по області зафіксовано близько 8-ми тисяч дітей, які проходили амбулаторне лікування.

За останні роки в нашій області ситуація покращується. Минулий рік минув без епідемії, а от у 2009 вимушені канікули були декілька тижнів.
Залишатися в строю можна. Перш за все потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі. Та й про здорове харчування не потрібно забувати. Дідівські методи, які всі знають, найкращі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього