Хмельницькі школярі здійснили «Подорож країною Толерантності»
Добігає завершення Тиждень толерантності, який відбувався у закладах Центральної бібліотечної системи міста.Хмельницькі школярі здійснили «Подорож країною Толерантності»
Добігає завершення Тиждень толерантності, який відбувався у закладах Центральної бібліотечної системи міста.
17 листопада у бібліотеці-філії №7школярі подорожували країною Толерантності разом із психологом з Хмельницького регіонального центру підтримки дітей Галиною Літвіновою. Вона провела бесіду-діалог з учнями 8-А класу ЗОШ №18 «Толерантність – відкриті двері спілкування», повідомляють на сайті міської ради.
Школярі прослухали міні-лекцію про толерантність, вирішення конфліктів та уникнення суперечок. Також поділилась з присутніми цікавим досвідом з життя у сфері вирішення конфліктів та уникнення проблем у класі. Учні задавали хвилюючі питання психологу і отримували цінні та достойні відповіді.
Наприкінці заходу кожен користувач отримав смачну цукерку з побажанням. Бібліотекарі впевнені, що тепер підлітки будуть більш спокійніше розв’язувати конфлікти і менше сперечатись.
Цього ж дня у центральній бібліотеці для дітей №12 відбулася година спілкування «Толерантність врятує світ» для учнів 6-А та 8-А класів СЗОШ №21. Вони стали одночасно і глядачами, і учасниками заходу.
Хмельницькі школярі здійснили «Подорож країною Толерантності»
Під час заходу школярі дізналися, що на Генеральній конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року була прийнята Декларація принципів толерантності та визнана необхідність впровадження її у суспільство. Адже толерантність – це не тільки позитивний принцип, але і засіб підтримки миру, а також економічного і соціального прогресу всіх народів.
Усі присутні переглянули слайд-шоу про тих, хто найбільше потребує толерантного ставлення у суспільстві. Взяли участь у тестуванні «Уміння спілкуватися». Потім їм запропонували розглянути різні життєві ситуації, в яких учні мали визначити як вони мають поводитись у різних умовах, не засуджуючи вчинки інших.
Підсумком заходу стало оформлення квітки толерантності, кожна пелюстка якої символізувала ті позитивні якості, які мають бути притаманні усім людям.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього