Хмельницькі школярки вимаганням та грабежем \”заробили\” 12 тисяч гривень

Хмельницькі школярки вимаганням та грабежем "заробили" 12 тисяч гривень
Щоб мати гроші на усілякі підліткові забаганки, 16-річна хмельничанка та її 15-річна подруга вирішили підзаробити, щоправда спосіб, яким вони це робили, суперечить чинному законодавству.Хмельницькі школярки вимаганням та грабежем "заробили" 12 тисяч гривень
Щоб мати гроші на усілякі підліткові забаганки, 16-річна хмельничанка та її 15-річна подруга вирішили підзаробити, щоправда спосіб, яким вони це робили, суперечить чинному законодавству.
Малолітні спільниці вигадали історію про те, що збирають гроші на допомогу другові, який потрапив у халепу і тепер має проблеми із законом. Розповівши про це знайомій дівчині, вони спочатку просили її \”пожертвувати\” цінним майном, але оскільки та відмовила, то одна зі зловмисниць зірвала у неї з шиї золотий ланцюжок разом із кулоном.
Наступною \”жертвою\” неповнолітні вимагачки обрали 13-річну дівчину, яка проживала з ними в одному районі. Вона також не повірила в історію про допомогу, але аргументи десятикласниць і погрози наклепу все ж спрацювали. Боячись за свою репутацію та погіршення відносин з рідними, потерпіла тричі платила їм чималі гроші, які в сумі склали понад 6 тисяч гривень.
Наразі матеріали слідства щодо старшокласниць передано в суд. До речі, батьки дівчат відмовилися відшкодовувати завдані збитки у добровільному порядку. Як наслідок — на їхнє майно накладено арешт, за вироком суду воно буде продано, а кошти повернуто потерпілим.

Залишити відповідь