Хмельницькі спецпризначенці повернулися додому всім смертям на зло
Більше сотні бійців повернулось з зони АТО.Хмельницькі спецпризначенці повернулися додому всім смертям на зло
Більше сотні бійців повернулось з зони АТО. Всі вони перебували там різний час – хтось пробув лише три дні, а деякі перебували на передовій кілька місяців. Після боїв за Дебальцеве частину з них повернули додому, а частину залишили на сході. Спецпризначенці приїхали декількома автобусами. Однак, за їх словами, є поранені, хтось повністю втратив свої речі. Подільська.info раніше спростовувала інформацію про спецпризначенців, що ніби потрапили в полон. Саме вони і повернулися додому.
Командування впевнене, що бійці з поставленими завданнями справилися та проявили героїзм. Один з бійців сказав, що всі вийшли живими завдяки командиру.
Зустрічали бійців восьмого окремого полку особливого призначення біля військової частини вигуками \”Герої!\” та \”Дякуємо\”, квітами та жовто-блакитними кульками майже 200 хмельничан.
\”Це наші герої, які повернулися додому з Дебальцево. Вийшли всі живі. Ми вдячні їм, що вони забезпечують нам мирне небо над Хмельницьким. Хмельницька громада, незважаючи на пізній час, вирішила прийти, щоб подякувати воякам. Ми хочемо побажати їм сил, здоров’я, бо, нажаль, війна продовжується. Але ми сподіваємося та віримо у перемогу,\” – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин.

Вояки говорять, що воювати українським воїнам доводиться із росіянами, мовляв, це видно неозброєним оком.
\”Це було пекло. Нічні обстіріли, \”Гради\”, що б’ють на 25 кілометрів і ти не знаєш, куди впаде снаряд. Після того, як вибрались з Дебальцевого, ми чекали на ротацію і було не зрозуміло відбудеться вона чи ні. Ця невідомість і величезне бажання повернутись додому хоч на якийсь час – було дуже складним. Проте зараз я щасливий, мене зустрічає батько\”, – каже 20-річний спецпризначинець Артем.

Хмельницькі спецпризначенці повернулися додому всім смертям на зло
Хмельницькі спецпризначенці повернулися додому всім смертям на зло

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього