Хмельницькі спецпризначенці стережуть спокій українців та боронять Україну від окупантів
З початку бойових дій на Сході 8 полк спеціального призначення виконує ключову роль у визволенні державиХмельницькі спецпризначенці стережуть спокій українців та боронять Україну від окупантів

З початку бойових дій на Сході 8 полк спеціального призначення виконує ключову роль у визволенні держави.

На Східному фронті хмельницькі спецпризначенці від початку російської агресії. Увесь цей час працюють між собою як злагоджений механізм. Головне кажуть – довіра та взаєморозуміння.
Нині наші бійці боронять країну на Луганщині. Попри так зване перемир’я, тут як і раніше блукають гради та густо лягають набої. Бойовики використовують навіть заборонену зброю – установку «Смерч» із касетними зарядами. Останнім часом, кажуть військові, стрілянини трохи поменшало, втім мінських домовленостей терористи не дотримуються.
Попри постійні заперечення Кремля, у військових діях на Сході бере участь російська армія. Окрім неї, кажуть спецпризначенці, воюють і різноманітні терористичні угрупування різних народів.
Військові додають: сама ж Росія під прикриттям гуманітарних конвоїв спонсорує терористичні дії на Донбасі.
Незважаючи на такі реалії неоголошеної війни, наші вояки сповнені бойового духу. На польові умови не нарікають, кажуть – для них створили усі відповідні умови. Живуть хоч і просто неба, але в теплі та з комфортом. Із харчуванням теж проблем не виникає.
Та по-справжньому зігріває, кажуть військові, тепло близьких та небайдужих. Їм підтримка дає сили вдало виконувати бойові завдання та свій обов’язок.
Усіх українців та особливо хмельничан спецпризначенці поздоровляють із прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами. Усім зичать мирного неба над головою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього