Хмельницькі спецпризначенці у полон не потрапляли
Інформація про потрапляння у полон хмельницьких спецпризначенців, яку останім часом поширювали у ЗМІ, виявилась \”фейком\”.Хмельницькі спецпризначенці у полон не потрапляли
Нещодавно у ЗМІ з\’явилася інформація, що група військовослужбовців 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України та 8 окремого полку спеціального призначення під час виконання бойового завдання з супроводу військових вантажів потрапила у засідку та полон.

\”Колона української техніки під час здійснення доставки вантажів для військових, що ведуть бойові дії на Дебальцевському плацдармі, потрапила у засідку. Група супроводження під керівництвом лейтенанта Дмитра Кебеча прийняла бій, але після закінчення боєкомплекту та знищення їх бронетранспортера переважаючими силами противника, була захоплена у полон. За наявної інформації один з військових важкопоранений\”, – повідомлялось у деяких ЗМІ.

Інформація російських та сепаратиських ЗМІ, щодо масової здачі у полон українських військових і захоплення вже 120 бійців за твердженнями прес-центру АТО не відповідає дійсності і є провокаційним «фейком» призначеним для провокування паніки.

Про те, що інформація про потрапляння в полон хмельницьких спецпризначенців є неправдивою, пише і журналіст Мирослав Гай, який зараз воює на Сході України.

Хмельницькі спецпризначенці у полон не потрапляли

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього