Хмельницькі спецпризначенці відзначили новорічне свято стрибками з парашутомЗа чотири дні військові 71 раз піднімали у повітря вертоліт.

У 2013 році воїни-розвідники 8 окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ Збройних Сил України, що базується у Хмельницькому, виконали 3098 стрибків з парашутом.Хмельницькі спецпризначенці відзначили новорічне свято стрибками з парашутомЗа чотири дні військові 71 раз піднімали у повітря вертоліт.

У 2013 році воїни-розвідники 8 окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ Збройних Сил України, що базується у Хмельницькому, виконали 3098 стрибків з парашутом.
«Наші військовослужбовці впродовж року відпрацьовували десантування з парашутом «Д-5» другої серії з вертольоту «Мі-8МТ» та з військово-транспортного літака «Ан-26», – розповів начальник повітряно-десантної служби полку майор Олег Фролов. – Перевищення 100-відсоткового показника виконання річної програми пов’язане з тим, що значно збільшилася кількість військовослужбовців військової служби за контрактом, які прибули до полку».

Відповідно до програми стрибкової підготовки, усі без виключення військовослужбовці полку, вік яких сягнув 29 років, за рік повинні виконати п\’ять стрибків з парашутом. Усім, кому від 30 і до 40 років, повинні виконати чотири стрибки. По три стрибки виконують ті військовослужбовці, вік яких перевищує 40 років.

«За останні чотири стрибкові дні військовослужбовцями нашого полку було виконано 71 підйом вертольота «Мі-8МТ» і здійснено 1089 стрибків. Це гідне завершення року, що минає, послужить гарним морально-психологічним підґрунтям для вдалого і повноцінного старту особового складу полку у новому році», – констатував командир полку підполковник Олег Нечаєв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього