Хмельницькі спортсмени отримали подарунки від міського голови
Спортивна еліта міста у 2015 році своїми досягненнями прославила Хмельницький на весь світ.Хмельницькі спортсмени отримали подарунки від міського голови
Міський голова Олександр Симчишин нагородив грамотами та цінними подарунками представників спортивної еліти міста – юнаків, що у 2015 році своїми досягненнями прославили Хмельницький на весь світ, пише сайт Хмельницької міської ради.
«Бажаю, щоб ваші перемоги примножувалися і мета, яку ви визначили, була досягнута, – сказав Олександр Симчишин молодим людям. – Примножуйте славу нашого міста! Бажаю вам використовувати спортивні здібності лише за призначенням. Ведіть здоровий спосіб життя, агітуйте за нього інших! Дякую вам за нагороди, які ви принесли місту!»
За вагомий внесок у розвиток спорту та особисті досягнення на Чемпіонаті світу з контактного карате грамотами міської ради та цінними подарунками нагородили заслуженого тренера України Олександра Воробйова та переможців Чемпіонату світу з контактного карате Сергія Бойчуня, Вадима Олійника, Тараса Стрільчука. Також грамоти та подарунки отримали майстер спорту, тренер ФІДЕ Михайло Герасименюк і кандидат в майстри спорту з шахів Вадим Разін.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього