Хмельницькі спортсмени продовжують здобувати медалі на Європейських іграх
На перших Європейських іграх, що тривають у Баку, боксер Віктор Петров, який окрім міста Хмельницького представляє ще й Тернопільську область, виборов бронзу у ваговій категорії до 64 кг. Після 25 червня Україні в Баку вдалося зберегти одинадцяту позицію в медальному заліку. На рахунку нашої збірної 6 золотих, 11 срібних і 18 бронзових медалей.Хмельницькі спортсмени продовжують здобувати медалі на Європейських іграх
На перших Європейських іграх, що тривають у Баку, боксер Віктор Петров, який окрім міста Хмельницького представляє ще й Тернопільську область, виборов бронзу у ваговій категорії до 64 кг. Після 25 червня Україні в Баку вдалося зберегти одинадцяту позицію в медальному заліку. На рахунку нашої збірної 6 золотих, 11 срібних і 18 бронзових медалей.

Талановитий боксер Віктор Петров і раніше успішно виступав на міжнародній арені. На його рахунку навіть є бій у складі «Українських отаманів», які змагалися у Світовій серії боксу. Також Віктор виборював золото чемпіонату Європи серед юніорів, срібло чемпіонату світу серед молоді та брав участь у II юнацьких Олімпійських іграх.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього