Хмельницькі спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное
У Дніпропетровську з 26 до 30 червня проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років.Хмельницькі спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное
У Дніпропетровську з 26 до 30 червня проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років.

Місто Хмельницький представляли 8 спортсменів, які вибороли 7 золотих , 1 срібну та 5 бронзових нагород. За результатами змагань трьох наших спортсменів відібрано до збірної команди України на Чемпіонат світу серед юніорів та молоді, який проходитиме з 24 до 26 липня в Монтемор-о-Вело (Португалія). Загалом у змаганнях взяли участь 380 спортсменів.

Янчук Дмитро в каное-двійці виборов 3 золоті медалі на дистанції 500 та 1000 м в двійці, та в четвірці на 1000 м (тренери Жиляєв С.Л. та Жиляєва Н.С.).

Алтухов Павло виборов дві золоті нагороди в каное одиночці на дистанції 500 та 1000 метрів (тренер Жиляєв С.Л. та Жиляєва Н.С.).

Інна Грищун в байдарці-четвірці виборола золото та в одиночці срібло (тренер Майстер А.О.).

Юрій Мельник в байдарці-одиночці на дистанції 500 м став переможцем, а на дистанції 1000 метрів в четвірці посів третє почесне місце (тренер Томусяк А.А.).

Від 3 до 6 липня в Дніпропетровську буде проводитись Чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед чоловіків та жінок.

То ж бажаємо нашим спортсменам успішних виступів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього