Хмельницькі спортсмени з особливими потребами показали високий результат на Одеській спартакіаді
У селищі Затока Бєлгород-Дністровського району Одеської області 16 – 17 вересня 2015 року відбулася ювілейна 10 спартакіада Всеукраїнської організації інвалідів\”Союз організацій інвалідів України\”.Хмельницькі спортсмени з особливими потребами показали високий результат на Одеській спартакіаді
У селищі Затока Бєлгород-Дністровського району Одеської області 16 – 17 вересня 2015 року відбулася ювілейна 10 спартакіада Всеукраїнської організації інвалідів\”Союз організацій інвалідів України\”.

На змагання друзів зібралися переможці обласних змагань з 23 регіонів України, представники республіка Молдова, усього 24 команди у складі 6 спортсменів з інвалідністю у кожній команді. Види змагань традиційні – боча, дартс, городки, фігурна їзда на візках, баскетбол.

Гарні результати показали Сергій Рогаль з Городка, Інна Слупко з Хмельницького, Ірина Бабко зі Старокостянтинова, Станіслав Корецький з Хмельницького. Ці досягнення дозволили дружній команді Хмельницької області посісти почесне четверте місце.

Атмосфера дружби та взаємної підтримки, що панувала на змаганнях свідчить про те, що Україна єдина в прагненні успіхів та досягненні позитивних результатів.

Вітаємо спортсменів з особливими потребами з гарним результатом!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього