Хмельницькі телеканали "Ексклюзив" та TV7+ закидали коктейлями Молотова Офіс телеканалів \”Ексклюзив\” та TV7+, які знаходяться у центрі Хмельницького, по Кам\”янецькій, вночі закидали пляшками з запальною сумішшю. Про це \”ВСІМ\” повідомив керівник каналу \”Ексклюзив\” Анатолій Вінскевич.Офіс телеканалів \”Ексклюзив\” та TV7+, які знаходяться у центрі Хмельницького, по Кам\”янецькій, вночі закидали пляшками з запальною сумішшю. Про це \”ВСІМ\” повідомив керівник каналу \”Ексклюзив\” Анатолій Вінскевич.

– О четвертій ранку спрацювала сигналізація, приїхала охорона, і, відповідно, вони побачили дві пляшки з запальною сумішшю. На щастя, вікно не розбили, – говорить Анатолій Вінскевич.

Телевізійники написали заяву у міліцію. Напад пов\”язують виключно із професійною діяльністю. Відзначимо, що власником телеканалів є позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк. Його приймальня знаходиться у тому ж приміщенні, на першому поверсі.

Втім, за словами Анатолія Вінскевича, нападники цілили саме по вікнам другого поверху, де знаходяться офіси телеканалів.

– Я пов\”язую це виключно з професійною діяльністю. Ми зараз запустили програму журналістських розслідувань, – говорить керівник телеканалу. – Це може бути пов\”язано з ситуацією в країні, але не з майданом. Майданівці мирні люди, вони захищають свої права, за що їм честь і хвала. Вони приходили до нас з пікетом, я вийшов, пояснив, що ми показуємо все у повному обсязі, на нас ніяк керівництво не впливає, не втручається у політику каналу, тож всі новини про майдан ми висвітлюємо. Нічний підпал я розцінюю як спробу нагнітання ситуації, як намагання спровокувати чергову хвилю агресії. Це найгірший варіант, коли протистояння переходить під конкретні будинки, офіси, переходить на особистості. Це шлях у нікуди, до анархії, коли іде брат на брата. Кидали пляшки свої, хмельницькі. Ніхто не приїхав з Криму чи Донецьку це робити. І замовники теж свої, хмельницькі.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього