Хмельницькі УБОЗівці затримали рекетира
33-річний хмельничанин, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі, розбої та тяжкі тілесні ушкодження, посадив на боргову \”голку\” місцевого підприємця близько 2-ох років тому.Хмельницькі УБОЗівці затримали рекетира
33-річний хмельничанин, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі, розбої та тяжкі тілесні ушкодження, посадив на боргову \”голку\” місцевого підприємця близько 2-ох років тому.
Погрожуючи останньому фізичною розправою, зловмисник змусив чоловіка щомісяця сплачувати йому більше 1 тисячі гривень.
30-річний чоловік тривалий час мирився з регулярними поборами, боячись за власне здоров’я та бізнес, але терпець йому таки увірвався, і він звернувся по допомогу до міліції. І завдяки вдало проведеній операції працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали зловмисника \”на гарячому\” під час передачі йому частини щомісячної данини в розмірі 250 гривень. Загалом же зловмисник завдав своїй жертві матеріальної шкоди на суму близько 50 тисяч гривень.
Як повідомив начальник УМВС Олександр Розізнаний, стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 \”Вимагання\”, санкція якої передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього