Хмельницькі ведмеді готуються до зимиВедмедиця Аліса та її коханий Тимофій уже залягли в зимову сплячку, а ось їхні малюки-бешкетники — ведмежатка Чук та Гек — швидше за все, зимуватимуть у зоокуточку в парку імені Михайла Чекмана.

Незважаючи на численні оголошення про продаж, вони ще так і не знайшли собі нової домівки.Хмельницькі ведмеді готуються до зимиВедмедиця Аліса та її коханий Тимофій уже залягли в зимову сплячку, а ось їхні малюки-бешкетники — ведмежатка Чук та Гек — швидше за все, зимуватимуть у зоокуточку в парку імені Михайла Чекмана.

Незважаючи на численні оголошення про продаж, вони ще так і не знайшли собі нової домівки.
“Керівництво парку нині посилено шукає для ведмежат господарів, але поки безрезультатно, – каже працівник парку за доглядом за тваринами Наталя Розум\’як. – Чук та Гек почуваються комфортно, у них відросло довге густе хутро, тож ніякі морози їм не страшні. Навпаки, ведмежатам дуже подобається качатися в снігу, коли ми їх випускаємо із вольєрів погуляти. Спати вони навіть і не збираються. І це не дивно, адже малеча ведмедів може не залягати в зимову сплячку до трьох років”. Нині раціон у малих непосид, як у ресторані. Щодня їм готують кашу з рибою або м\’ясом, також вони в будь-який час можуть похрумкати сухарики.

До речі, Чук та Гек не перші нащадки Тимофія та Аліси, які проводитимуть зиму в зоокуточку. Свого часу Василь та Василина поїхали до Київського зоопарку лише навесні. “Нещодавно я мала змогу навідати своїх підопічних у їхній новій київській оселі. І що ви думаєте, вони мене впізнали! – каже пані Наталя. – Василь навіть обцілував мені обличчя, як колись у дитинстві. Тепер це вже не ті малі клишоногі Василько та Василинка. Це великі красиві ведмеді, до речі, набагато більші за наших Тимофія та Алісу. В них дуже гарні умови утримання та щедрий раціон”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього