Хмельницькі веслувальники вдало завершили осінній сезон
Грандіозне закриття сезону. На чемпіонаті Європи у Румунії команда веслувальників завоювала 13 нагород.Хмельницькі веслувальники вдало завершили осінній сезон
Грандіозне закриття сезону. На чемпіонаті Європи у Румунії команда веслувальників завоювала 13 нагород.

Сезон закрили. Українська команда веслувальників вдало виступила на останніх у цьому році змаганнях. Закриття сезону відбулось в рамках молодіжного чемпіонату Європи в Румунії. Загалом нашій збірній вдалось здобути 13-ть нагород, три з яких завоювали подоляни. У всеукраїнській федерації каное запевняють, це – кращий результат команди за останніх 8-м років.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, закриття осіннього сезону з веслування цього річ вперше відбулось у Румунії. Країна добре підготувалась до європейського чемпіонату і провела його на високому рівні. Нашого спортсмена Павла Алтухова така організація приємно здивувала. Сподобались спортсмену і самі змагання. Зізнається, з ліцензією на олімпіаду в кишені значно впевненіше себе почуває. Тож особливих завдань перед собою Павло не ставив.

Дистанцію тисячу метрів Павло пройшов за 3 хвилини 55 секунд. Для перемоги юнакові не вистачило 3 секунди. А от 500 метрів він здолав за хвилину 48, в результаті посівши третю сходинку. Для спортсмена це останні змагання у цьому році. Наступний етап – підготовка до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Ще одним представником на чемпіонаті від нашої області був Дмитро Янчук. В каное-двійці спортсмени фінішували першими на дистанції 500 метрів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього