Хмельницькі волонтери закликають допомогти врятувати "кіборга"
Війна забрала чи не все, так можна сказати про українського героя – кіборга Сергія Примака, який родом з Великих Зозулинець, що на Красилівщині. Ще два тому він мав усе, що потрібно було для щастя, сьогодні окрім страшних спогадів бойових дій, бореться з страшною хворобою – рак.Хмельницькі волонтери закликають допомогти врятувати "кіборга"
Війна забрала чи не все, так можна сказати про українського героя – кіборга Сергія Примака, який родом з Великих Зозулинець, що на Красилівщині. Ще два тому він мав усе, що потрібно було для щастя, сьогодні окрім страшних спогадів бойових дій, бореться з страшною хворобою – рак.

Допоки чоловік ризикував життям на сході, зокрема у Донецькому аеропорті, його дружина продала бізнес, автівку – виручені кошти надсилала на українську армію. Те, що Сергій повернувся живий – стало однією з найбільших радостей для дружини. Два місяці тому щастя побільшало – у подружжя на світ з’явився маленький Мирослав.

Страшний діагноз Сергію встановили медики під час обстеження, на яке потрапив внаслідок контузії.

«Головна проблема в голові, аби позбутися пухлини потрібно ломити кістки черепа, а це не можливо. Найстрашніше – думки чи прокинуся вранці та чи побачу знову свою родину», – розповів Сергій Примак журналісту одному з центральних телеканалів.

Шість хіміотерапій дали про себе знати – прогресування хвороби зупинилося, та не на довго. Сьогодні Сергій Примак знову у шпиталі, бореться
за життя заради сина. Окрім хіміотерапії, яку оплачує держава, кіборг потребує ще купу медикаментів, а його пенсії у 2500 гривень на це просто не вистачає.

«Характер у мене такий – я не звик просити про допомогу. Я звик сам всього в житті досягати. Та життя цього разу склалося не в мою сторону. Тому змушений звернутися до всіх не байдужих», – говорить Сергій.

Не залишилася осторонь біди сім’ї Примаків і команда політичної сили «За конкретні справи». Дізнавшись про страшний діагноз земляка почала бити на сполох Малокнітнянський сільський голова Тетяна Агафонова.

«Ми усі добре знаємо родину Сергія. Його мама – вчитель від Бога, хоч і на пенсії та продовжує займатися з дітьми у селі Великі Зозулинці. Тому ми не могли залишитись осторонь такої біди», – говорить Тетяна Василівна.

Долучитись до життєво необхідної справи вважає своїм обов’язком і співголова політичної партії «За конкретні справи», народний депутат України Андрій Шинькович:

«Ми просто зобов’язані допомогти тому, хто ризикуючи собою боронив нашу державу на сході. Я особисто надсилаю допомогу Сергію у вигляді місячної заробітної плати народного депутата, і закликаю кожного не бути байдужим до долі нашого воїна. Адже саме завдяки таким як він на наших територіях ми не чуємо пострілів, виховуємо дітей та розбудовуємо нашу Україну».

Підтримують Сергія і односельчани з Великих Зозулинець.

«На сесії сільської ради ми вже прийняли рішення про виділення коштів сумою в 10 000 гривень на допомогу родині Сергія. Докладемо максимум зусиль аби на початку року ще виділити та надіслати трохи коштів. Також організували і, так званий, волонтерський рух у селі. Кожен може долучитися до такої благородної справи», – розповів сільський голова, член партії «За конкретні справи» Павло Олегович Концевий.

Біда Сергія вкотре об’єднала навколо себе не один десяток хороших людей, як приклад і сільськогосподарський кооператив «Промінь».

« Сергій – це людина з величезним серцем та щирою душею. Такі як він справді називаються патріотами. Маючи все, він без жодних роздумів залишив сім’ю та пішов воювати. Ризикуючи життям він дбав за наш добробут, за мирне небо над нашою ненькою – Україною. Тому нема жодної людини у нас на підприємстві, яка б залишилась осторонь такої біди», – ділиться директор кооперативу, новообраний депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи» Галина Терлецька.

Не бути байдужим до чужої біди, відзиватися на клич про допомогу – основа роботи команди політичної партії «За конкретні справи». Тож усі її представники звертаються до кожного, небайдужого подолянина, українця – відреагувати та допомогти Сергію боротися з недугом та швидше повернутися до дружини та маленького синочка Мирослава.

Кошти можна перераховувати на рахунок у ПриватБанку №5168 7554 0947 6708 одержувач Примак Сергій Васильович. Врятуємо того, хто рятував нас!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього