Хмельницькі вояки вимагають у військового керівництва соціальної справедливості
Кілька десятків чоловіків вимагають у військового керівництва виплатити їх усі обіцяні гроші та підтвердити статус учасника АТО, повідомляє Хмельницький.depo.ua.Хмельницькі вояки вимагають у військового керівництва соціальної справедливості
Кілька десятків чоловіків вимагають у військового керівництва виплатити їх усі обіцяні гроші та підтвердити статус учасника АТО, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Добровольці, що прослужили в зоні бойових дій у складі окремого батальйону територіальної оборони по кілька місяців, а то й рік, намагаються відстояти свої права під стінами своєї військової частини.

“Найголовніше – надати нам всі документи, що підтверджують статус учасника бойових дій і провести необхідні соціальні пільги”, – каже демобілізований Руслан з Городоцького району.

На схід вони їхали зібрані своїми родинами та волонтерами. Захищали цілісність держави, а сьогодні залишилися без її підтримки. Та й немає ряду документів, що б свідчили про перебування цілого батальйону добровольців на лініях зіткнення.

Військове керівництво обіцяє з’ясувати всі нюанси по кожному окремо взятому бійцю і навести порядок у кожній справі.

Самі ж протестувальники готові і до подальших мітингів і у столиці для захисту своїх прав.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього