Хмельницькі військовослужбовці адаптуються до цивільного життяУ Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія тридцятого випуску слухачів Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації, а також офіційне закриття діяльності Трастового фонду НАТО “Партнерство заради миру”.

Cвідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати отримали 116 випускників. Їхнє навчання на 78% фінансувалося Трастовим фондом НАТО “Партнерство заради миру” і на 22 % за кошти Цивільного бюджету НАТО.Хмельницькі військовослужбовці адаптуються до цивільного життяУ Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія тридцятого випуску слухачів Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації, а також офіційне закриття діяльності Трастового фонду НАТО “Партнерство заради миру”.

Cвідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати отримали 116 випускників. Їхнє навчання на 78% фінансувалося Трастовим фондом НАТО “Партнерство заради миру” і на 22 % за кошти Цивільного бюджету НАТО.
– Починаючи з 2006 року Хмельницьким центром організовано перепідготовку 2129 осіб та надано допомогу в працевлаштовані у цивільному секторі економіки 1067 особам з числа колишніх військовослужбовців, – підкреслив директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Михайло Войнаренко.

Планується, що вже з наступного року реалізація подібних соціальних проектів фінансуватиметься в рамках Державної програми соціальної адаптації. Згідно з вимогами українського законодавства курси перепідготовки військовослужбовців будуть відбуватися за тендером у цивільних вищих освітніх закладах по всій території України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього