Хмельницькі військовослужбовці повернулися із зони АТО
Охрещені війною – військовослужбовці, що повернулися зі сходу розповіли про свої бойові будніХмельницькі військовослужбовці повернулися із зони АТО
Охрещені війною – військовослужбовці, що повернулися зі сходу розповіли про свої бойові будні.
2 місяці під прицілом ворога. Нещодавно бійці однієї з військових частин міста повернулися із зони виконання бойових завдань. Зараз воякам керівництво дало відпустку. Проте незабаром вони знову приступлять до виконання своїх обов’язків.
Дмитра та Богдана товаришами по зброї зробила війна. Адже коли смерть так близько, особливо сподіваєшся на вірне плече друга. Кажуть, не шкодують, що обрали непросту професію військових.

Підтримка волонтерів та простого люду на фронті відчувається постійно. Це і надихає солдат на подвиги, а телефонні дзвінки рідних змушують міцніше тримати автомат. Проте у владних колах не всі зацікавлені в якнайскорішому вирішенні конфлікту.
Хлопці патрулювали східні блокпости, тож постійно були готові до провокацій з боку супротивника. Перемир’я та дні «тиші» вважають неприпустимими, адже такі дії з боку влади лише послаблюють наші позиції перед ворогом.
Зараз вояки мають заслужену десятидобову відпустку, проте подумки зі своїми бойовими побратимами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього