Хмельницькі юнаки розмірковували про те, чи гарними батьками вони стануть в майбутньомуПереможцями конкурсу творів на тему «Яким я буду батьком?», що проводився міською владою у рамках святкування Дня батька, стали 48 юнаків загальноосвітніх шкіл Хмельницького.Хмельницькі юнаки розмірковували про те, чи гарними батьками вони стануть в майбутньомуПереможцями конкурсу творів на тему «Яким я буду батьком?», що проводився міською владою у рамках святкування Дня батька, стали 48 юнаків загальноосвітніх шкіл Хмельницького.
«Я знаю, що батьківство – це важка і відповідальна робота , це все наше життя і лише від кожного з нас залежить, яким воно буде: приносити задоволення чи перетворитися на важкий тягар. Хоча я ще дитина, але, мені здається, що зроблю все, аби стати хорошим батьком!», – так висловив своє бачення про те, яким він буде батьком учасник конкурсу, учень Хмельницької гімназії №2 Клопотюк Денис.

Представники управління праці та соціального захисту населення вітали переможців 26 листопада у читальній залі центральної міської бібліотеки. Всі учасники отримали цінні подарунки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього