Хмельницькі захисники не можуть отримати обіцяну землю
Безземельні захисники. Гарантоване державою право учасників АТО на ділянки в нашій області не виконується. Бійці Нацгвардії після безуспішних намагань отримати бодай інформацію про можливе місце розташування земельного наділу у відчаї звернулися до волонтерів. Останні крім фінансової підтримки, надають учасникам АТО ще і юридичні консультації. Про це повідомляється у репортажі телеканалу “Ексклюзив”.Хмельницькі захисники не можуть отримати обіцяну землю
Безземельні захисники. Гарантоване державою право учасників АТО на ділянки в нашій області не виконується. Бійці Нацгвардії після безуспішних намагань отримати бодай інформацію про можливе місце розташування земельного наділу у відчаї звернулися до волонтерів. Останні крім фінансової підтримки, надають учасникам АТО ще і юридичні консультації. Про це повідомляється у репортажі телеканалу “Ексклюзив”.

Благодійний фонд «Волонтери Поділля» за сім місяців роботи юридичної консультації отримав понад 5 сотень звернень від військових та їх сімей. Більшість прохань тих, хто звернувся, стосувалась земельних питань. Незважаючи на те, що кожному бійцю держава гарантує виділення ділянки під забудову та ведення господарства, на сьогоднішній час таким правом скористатися непросто.
Активісти благодійного фонду \”Волонтери Поділля\” кажуть – у міській раді на розгляд чергової сесії виноситься питання про надання землі 9 працівникам обласного управління МНС. І знаходяться вони у пільговому списку поряд з учасниками АТО, хоча ніяких особливих заслуг перед державою не мають.
Самі ж бійці не приховують розчарування – за плечима декілька ротацій, а обіцяних державою земельних ділянок і досі не мають. Учасникам АТО замість землі у місті пропонують наділи в області.
Уся надія – на наступну сесію міської ради, що відбудеться 8 квітня. Депутати та волонтери вже підготували звернення, а бійці пообіцяли своє право відстоювати особисто.
По області в порівнянні з містом ситуація з видачею ділянок краща – близько 10 відсотків заявників задовільнили своє право. Проте це в порівняні з іншими областями дуже поганий показник. Тому волонтери планують створити спілку ветеранів АТО, яка б захищала їхні права в державних установах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього