Хмельницькі журналісти завоювали призові місця на міжнародному фестивалі
На фесті «Калинові мости» у польському місті Ольштин два треті місця вибороли журналісти каналу «Поділля-центр».Хмельницькі журналісти завоювали призові місця на міжнародному фестивалі
На фесті «Калинові мости» у польському місті Ольштин два треті місця вибороли журналісти каналу «Поділля-центр».

Передачі Наталі Паляниці «Одкровення від Павла телециклу «Імена», присвячена українському поету, володарю Національної премії України імені Тараса Шевченка поету Павлу Гірнику, та Любові Марченко й Анни Герман «Вулиці рідного міста», що розповідає про костел Петра і Павла у Кам’янці-Подільському, визнали гідними третіх сходинок фестивального п’єдесталу.

«У фестивалі взяли участь журналісти зі всієї України. Для мене це був величезний досвід, нові емоції. Хоча від початку ми не планували саме цю передачу для участі у конкурсі. Проте у Польщі нам сказали: це фестивальний рівень і за монтажем, і за використанням графіки, і за темою», – розповідає журналіст Наталя Паляниця.

Інша призерка «Калинових мостів», журналіст Анна Герман зізнається: «Головна ідея нашого проекту – показати, наскільки Хмельниччина толерантна до різних віросповідань. І це добре доводить приклад костелу Петра і Павла. Це унікальна споруда, яка поєднала у собі відбитки різних вірувань – ісламу та християнства».

Міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм «Калинові мости» відбувається вже сьомий рік поспіль. Захід запроваджений Рівненською телерадіокомпанією та Ольштинським відділом об’єднання українців. До речі, вітчизняні журналісти під час візиту до Польщі мали змогу перейняти досвід польських колег, які вже давно працюють у форматі суспільного мовлення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього