Хмельницькі злочинці використовували копії чужих паспортів для отримання кредиту34-річного хмельничани разом із іншими членами організованої злочинної групи шахрайським шляхом заволодів коштами одного із відомих комерційних банків за допомогою копій паспортів та ідентифікаційних кодів інших людей. Загальна сума збитку більше 100 тисяч гривень.34-річного хмельничани разом із іншими членами організованої злочинної групи шахрайським шляхом заволодів коштами одного із відомих комерційних банків за допомогою копій паспортів та ідентифікаційних кодів інших людей. Загальна сума збитку більше 100 тисяч гривень.

Хмельницький міськрайонний суд притягнув до кримінальної відповідальності одного із членів організованої злочинної групи, яка діяла на території міста Хмельницького з березня по липень 2008 року. Одного із них засудили до трьох років позбавлення волі.

Члени групи «працювали» за спеціально розробленою злочинною схемою – використовували копії паспортів громадян України та довідки про присвоєння ідентифікаційних номерів. Документи купували у третіх осіб, отримували споживчі кредити у місцевій філії одного із відомих комерційних банків на придбання мобільних телефонів, а також отримували кредитні платіжні картки з пін-кодами на громадян України, які навіть не підозрювали, що копії їх документів використовують для злочинних цілей.

Загалом зловмисники отримали 25 споживчих кредитів на придбання мобільних телефонів, а також оформили 8 кредитних платіжних карт, із яких зняли усі гроші. Зрозуміло, що отримані кредити ніхто і не думав повертати. Дороговартісні мобільні телефони шахраї збували на ринках обласного центру, гроші ж розподіляли між усіма членами злочинної групи.

Хмельницький міськрайонний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів, передбачених частиною 4 статті 190 «Шахрайство», частиною 2 та частиною 3 статті 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років із застосуванням іспитового строку терміном 3 роки.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього