Хмельницька атомна електростанція 12 серпня відключило від енергомережі енергоблок №2 для проведення капітального ремонту, йдеться в повідомленні НАЕК «Енергоатом»

Хмельницька АЕС відключила енергоблок №2«12 серпня о 3:00 енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від мережі для проведення капітального планового ремонту», – йдеться в повідомленні компанії. Також повідомляється, що станом на 12 серпня в роботі перебувають 12 з 15 енергоблоків атомних електростанцій України. На енергоблоці №6 Запорізької АЕС – 49-а доба планового ремонту. На енергоблоці №2 Южно-Української АЕС – 57-а доба планового ремонту. Диспетчерські графіки генерації становлять: для Запорізької АЕС – 4 735 МВт, для Рівненської АЕС – 2 565 МВт, для Південно-Української АЕС – 1 770 МВт, для Хмельницької АЕС – 600 МВт.

Хмельницька АЕС відключила енергоблок №2

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках АЕС-у межах норми. Довідка УНІАН. Хмельницька АЕС розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працюють два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені в 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей у західному регіоні України. Перевірки і експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту