Хмельницька АЕС відкрита для спілкування
Відкритість, доступність та об\’єктивність – такими принципами керується Хмельницька АЕС при роботі з громадськістю.Хмельницька АЕС відкрита для спілкування
Відкритість, доступність та об\’єктивність – такими принципами керується Хмельницька АЕС при роботі з громадськістю. Усвідомлюючи відповідальність і важливість здійснюваної діяльності, Хмельницька АЕС завжди відкрита для спілкування. Фахівці атомної станції готові до конструктивного діалогу, розуміючи, що тільки об\’єктивна інформація про реальний стан справ дає повне розуміння такої складної галузі як атомна енергетика. Абсолютним пріоритетом для колективу атомників є безпечна і стабільна експлуатація станції, неспричинення шкоди навколишньому середовищу, турбота про здоров\’я і безпеку людей.
Інформація про роботу та події на Хмельницькій АЕС поширюється на офіційному сайті. Щотижня виходить газета «Перспектива». ». Телевізійний випуск новин «ХАЕС інформує» транслюється регіональними телекомпаніями «Поділля-Центр» (сб. 19:30, нд. 13:00), РОДТРК (вт. 19:35) та «Лотел-СКТБ» (пт. 20:30, сб. 10:30).
Інформація про роботу Хмельницької АЕС доступна і в соціальній мережі Facebook. Тут ви знайдете новини станції і галузі в цілому, відеосюжети youtube каналу XAECTV, інфографіку та фотоматеріали.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього