Хмельницька "Альфа" перемогла на Чемпіонаті Європи та Світу
Народний колектив мажореток “Альфа” Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру з композицією з прапорами отримали І місце, кубки, медалі та стали Чемпіонами на Чемпіонаті Європи та Світу з мажорет-спорту, що проходив 28-31 серпня у місті Пореч (Хорватія).Хмельницька "Альфа" перемогла на Чемпіонаті Європи та Світу
У чемпіонаті в Хорватії взяли участь близько 4 тисяч учасників, 97 найкращих команд із Словакії, Чехії, Угорщини, Болгарії, Італії, Боснії та Герцоговини, Хорватії, Польщі, Південно – Африканської Республіки, Сербії, Румунії, Росії та України.
Керівник колективу мажореток “Альфа” Олександр Мильніков був запрошений на Чемпіонат Європи та Світу як суддя Міжнародної категорії від України.
До того ж у результаті творчих змагань найменші учасники у номінації «Міні» посіли п’яте місце та отримали грамоти, а в номінації “дуети – тріо” Іщук Вероніка та Купельська Злата вибороли ІІІ місце та бронзові медалі.