Хмельницька "Батьківщина": починати зміни потрібно із себе
Партія ВО «Батьківщина» проводить завершальний етап внутрішньопартійної люстрації: у партійних лавах не повинні тихцем досидіти термін обрання депутати, які голосували всупереч інтересам місцевих громад, підтримували рішення, що мають ознаки корупційних, лобістських дій, взаємодіяли із представниками Партії Регіонів.Хмельницька "Батьківщина": починати зміни потрібно із себе
Партія ВО «Батьківщина» проводить завершальний етап внутрішньопартійної люстрації: у партійних лавах не повинні тихцем досидіти термін обрання депутати, які голосували всупереч інтересам місцевих громад, підтримували рішення, що мають ознаки корупційних, лобістських дій, взаємодіяли із представниками Партії Регіонів.
Про це заявили обласний та міський очільники ВО «Батьківщина» Валерій Лесков та Лев Бірюк.
Партійних квитків позбулися депутати облради Інна Шоробура, Володимир Філінюк, Іван Гуцул, Микола Дячук, Леонід Бриндіков відбувся лише доганою.
Подання на виключення з фракції ВО «Батьківщина» в Хмельницькій облраді її голови Івана Гладуняка прийняли на партійному бюро і надіслали до столиці.
До кого немає жодних претензій у керівництва – це відомий партієць Олег Лукашук. \”Стосовно тендерів, які вигравали підприємства, що з ним асоціюють, то є положення про тендер і потрібна доказова база, щоб визначити вірно чи ні він виграв ці тендери\”, – зауважив Валерій Лесков.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту