Хмельницька \”Батьківщина\” просить міліцію втрутитись у внутрішньопартійні суперечки

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” відреагувала на лист однопартійців, в якому окремі з них висловивли недовіру лідерам опозиції Арсенію Яценюку, Олегу Тягнибоку і Віталію Кличку та звинуватили їх у зрадництві.
Про це повідомив “Незалежний громадський портал” з посиланням на прес-службу обласної “Батьківщини”.

“Ми розцінюємо цей інцидент як гнилу політичну провокацію осіб, які роблять недолугі спроби дискредитувати лідерів опозиційного руху в Україні. Ми заявляємо про консолідованість опозиційних сил області. І ніяким доморощеним відступникам не вдасться послабити опозиційний рух у поваленні режиму Януковича”, – зазначається у заяві опозиціонерів.

Окремо хмельницька “Батьківщина” звернулася до правоохоронних органів з проханням надати оцінку факту підробки підписів однопартійців.

У партії наголосили, що голови Чемеровецької районної партійної організації В.Мамчура, Новоушицької районної парторганізації В.Зваричук, Дунаєвецької районної партійної організації ВО «Батьківщина» Ю.Поліщук під заявою про недовіру лідерів “своїх підписів не ставили, про що справедливо обурюються у наданих ними письмових поясненнях. А окремі «підписанти» або не належать до партії, або не обіймають тих посад, які собі приписали”.

Залишити відповідь